Wat een gaaf eindresultaat! In deze badkamer komen verschillende kleuren en tegelvormen op een verrassend mooie manier samen. De diepe blauwe Nuvac Naval Glans 5x20 cm vormt een krachtig contrast met de lichte Etna Beige Gobi 9,2x36,8 cm.
De echte blikvanger is de afgeronde douchewand, bekleed met de groene The Mosaic Factory Sevilla Kitkat Finger. Door het smalle formaat volgt deze tegel de ronde vorm prachtig en krijgt de badkamer een speels en uniek karakter.
De Jungle Nogal 20x60 cm houtlooktegels op de vloer brengen warmte in het geheel en zorgen voor een mooie balans tussen de verschillende kleuren.
Een badkamer die laat zien hoe leuk het kan zijn om verschillende tegels, kleuren en vormen met elkaar te combineren!
Goed om te weten: de kwaliteit van de foto’s kan per project verschillen, omdat wij werken met beelden die wij van onze klanten ontvangen. De namen die in dit artikel worden gebruikt zijn fictief, zodat de privacy van onze klanten gewaarborgd blijft. Niet in alle projecten zijn alle zichtbare producten door ons geleverd. Heeft u ook producten van ons ontvangen en foto’s gemaakt van het eindresultaat? Wij vinden het altijd leuk om deze te ontvangen en het project te mogen delen. Voor vragen of meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen.